21 września był wyjątkowym dniem w naszej firmie. Tego dnia w progi Ecol zawitało ponad 40 dzieci, które w ramach Dnia Otwartego, mogły zobaczyć, a nawet samodzielnie spróbować, czym na co dzień zajmują się ich rodzice.

 

Zwiedzanie rozpoczęło się od powitania gości przez prezesa Zarządu Wojciecha Majkę i wiceprezesa Zarządu Kazimierza Majkę, którzy opowiedzieli w skrócie historię przedsiębiorstwa.

dni_otwarte_01_resize

dni_otwarte_02_resize

dni_otwarte_03_resize

dni_otwarte_04_resize

dni_otwarte_05_resize

dni_otwarte_06_resize

dni_otwarte_07_resize

dni_otwarte_08_resize

 

 

 

 

Następnie młodzież została zaproszona na pokaz eksperymentów w Laboratorium Analiz Olejowych, a kolejno na zwiedzanie magazynu olejów i smarów, gdzie odbył się krótki turniej w piłce nożnej.

 

Na warsztacie remontów i utrzymania sprzętu czekały uczestników wycieczki zadania manualne, strzeleckie i emocje związane z wyścigami łódek napędzanych sprężonym powietrzem.

 

Ostatnim punktem na trasie zwiedzania siedziby Ecol była wizyta w dziale przygotowania i logistyki sprzętu, gdzie można było zobaczyć pokaz sztaplowania kontenerów remontowych, wsiąść do wózka widłowego lub poczuć się jak kierowca ciężarówki, zasiadając za kierownicą.

 

Wycieczkę uatrakcyjnił dodatkowo słodki poczęstunek lodów rzemieślniczych.

 

W tym miejscu pragniemy gorąco podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie pokazów i zabaw dla młodzieży. Doceniamy tym samym pomysłowość i inicjatywę wszystkich pracowników, którzy zadbali o bezpieczny pobyt naszych gości.

 

 

Odwiedzającym zaś dziękujemy za wizytę, mając nadzieję, że wycieczka po siedzibie Ecol spełniła oczekiwania oraz przyniosła odpowiedź na pytanie: czym zajmują się rodzice w pracy.

 

więcej zdjęć na naszym profilu facebookowym