praca_04.2019

 

Ecol Sp. z o.o., firma z prawie 30-letnim doświadczeniem na rynku usług dla energetyki i przemysłu, zaprasza do współpracy.

Obecnie prowadzimy prace w naszych piętnastu oddziałach, na terenie całej Polski, m.in. dla: PGE GiEK SA, Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o., PKN Orlen S.A, NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. czy też ENEA Wytwarzanie Sp. z o.o.

 

W związku z rozszerzeniem wachlarza usług oraz zasięgu naszej działalności, poszukujemy osób na stanowiska takie jak: Specjalista ds. Serwisu Smarowniczego, Specjalista ds. Technologii Chemicznych, Monter-Smarownik, Specjalista ds. Obrotu Towarowego, Specjalista ds. Sprzedaży.

 

Wszystkim naszym pracownikom zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, sprzyjające warunki do rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji. Kompleksowe szkolenie stanowiskowe oraz standardy pracy zgodne z najwyższym wymogami BHP oraz przyjazna atmosfera, to tylko niektóre z podstawowych zasad panujących w naszej firmie.

 

Doceniamy zaangażowanie pracowników w powierzone im zadania, szczególnie te wykonywane na delegacji. Dlatego oferujemy pełen pakiet świadczeń dodatkowych – prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW i dobrowolne ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport, pakiet socjalny w postaci wyprawki szkolnej, dofinansowania wypoczynku dzieci, premii świątecznych, nieoprocentowane pożyczki.

 

Odwiedź naszą stronę: kariera.ecol.com.pl, sprawdź aktualne oferty i prześlij swoje zgłoszenie. Czekamy na Ciebie!
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym Działem kadr: tel. 32 739 18 23, e-mail rekrutacja@ecol.com.pl