Slider
 Ecol jest wyłącznym w Polsce dystrybutorem olejów i smarów dedykowanych przemysłowi spożywczemu produkcji szwajcarskiej firmy STRUB.

STRUB jest uznaną marką środków smarnych o zasięgu globalnym i siecią sprzedaży w ponad 60 krajach, której powstanie datuje się na rok 1921 od kiedy stała się synonimem najwyższej jakości i innowacyjności produktów. Produkty STRUB to wysoko wyspecjalizowane środki smarne, w tym także dla przemysłu spożywczego, spełniające rygorystyczne normy organizacji NSF i wymagania normy ISO 21469.

 

Oferowane przez nas środki smarne STRUB, dedykowane branży spożywczej, są zarejestrowane przez NSF w grupie H1, jak również certyfikowane według ISO 21469 i dopuszczone do zastosowań, w których możliwy jest incydentalny kontakt z żywnością.

Więcej na temat klasy spożywczej środków smarnych NSF H1

Oleje i smary STRUB NSF H1 są produkowane według najwyższych standardów jakościowych, w urządzeniach, w których wdrożono system HACCP wraz z jego integralnymi składnikami w postaci Systemu Zarządzania Jakością i Higieną według ISO 9001 oraz ISO 21469.

Sprawdź ofertę STRUB na www.strub.pl