polsko-koreanskie_forum_ej_2018_3polsko-koreanskie_forum_ej_2018_2

Firma Ecol od kilkunastu lat z powodzeniem świadczy usługi dla energetyki jądrowej, m.in. na obiektach w: Rosji, Czechach, Słowacji czy na Ukrainie. Przez ten czas mieliśmy szansę zaistnieć jako solidny partner, oferujący klientom z branży energetyki jądrowej nowoczesne i jednocześnie bezpieczne rozwiązania.

 

Dlatego też z wielką przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie do udziału w pierwszym Polsko-Koreańskim Forum Energetyki Jądrowej, zorganizowanym przez Ministerstwo Energii wspólnie z Ambasadą Korei Południowej. Podczas spotkania, które odbyło się 20 września 2018 r., prezes Ecol Sp. z o.o. Wojciech Majka, miał możliwość opowiedzieć o dotychczasowych osiągnięciach oraz realizacjach prowadzonych na obiektach energetyki jądrowej przez naszą firmę.

 

Forum było niewątpliwie cenną płaszczyzną umożliwiającą poznanie firm oraz organizacji działających w sferze elektrowni jądrowych, zarówno w Polsce jak i w Kolei Południowej. Spotkanie dało początek interaktywnemu dialogowi biznesowemu na poziomie globalnym, jak i w kontekście polskiego programu jądrowego.

 

Więcej na temat Polsko-Koreańskiego Forum Energetyki Jądrowej na stronach Ministerstwa Energii.