Wśród 300 wystawców z 18 krajów świata swoją ofertę zaprezentowaliśmy w tym roku również my!
Mowa tutaj o Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL w Targach Kielce, które odbywały się w dniach 21-23.09.2021 r.

Na wystawie obecni byli m.in. przedstawiciele wytwórców tworzyw sztucznych, producenci maszyn i urządzeń, części, aparatury pomiarowej i elektroniki.

Rozwiązania anty-varnish

Ecol zaprezentował na Targach PLASTPOL ofertę serwisu olejowo-smarowniczego – napełnianie układów, wymiany olejów, filtracje i pielęgnacje olejów, dostawy środków smarnych. Ponadto odwiedzający stoisko Ecol mogli poznać innowacyjne rozwiązania problemu osadów lakierowych, tzw. Varnishy, powstających w układach olejowych, firmy Fluitec. Ecol jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce firmy Fluitec, dostawcy opatentowanej technologii Solvancer®. Technologia ta została zaimplementowana w produktach anty-varnishowych Fluitec, takich jak: Boost, DECON i Infinity.

Badania olejów i smarów w branży tworzyw sztucznych

Przedstawiciele Ecol, obecni na Targach w Kielcach, prezentowali także ofertę Laboratorium Analiz Olejowych, na którą składają się diagnostyka smarów w metodą Grease Thief®, diagnostyka olejów:

  • silnikowych
  • przekładniowych
  • sprężarkowych
  • transformatorowych
  • hydraulicznych

oraz diagnostyka cieczy chłodniczych i hydraulicznych.

Chcemy w tym miejscu podziękować wszystkim, którzy odwiedzili stoisko Ecol na Targach PLASTPOL za inspirujące rozmowy i za zainteresowanie naszą ofertę.
Mamy nadzieję, że spotkamy się już za rok.

https://www.smarowaniemaszyn.pl/

https://www.analizyolejowe.pl/