xx_sympozjum_pronovum_2018_1 xx_sympozjum_pronovum_2018_2 xx_sympozjum_pronovum_2018_3

 

Zakończyło się XX Sympozjum Informacyjno-Szkoleniowe „DIAGNOSTYKA I REMONTY URZĄDZEŃ CIEPLNO-MECHANICZNYCH ELEKTROWNI. Elastyczne bloki energetyczne na Rynku Mocy”, organizowane przez Przedsiębiorstwo Usług Naukowo-Technicznych „Pro Novum” Sp. z o.o.

Tematyka wydarzenia, które trwało od 3 do 5 października, skupiła się między innymi na:

 

  • przedłużaniu eksploatacji urządzeń cieplno-mechanicznych elektrowni;
  • modernizacjach poprawiających elastyczność urządzeń cieplno-mechanicznych elektrowni;
  • diagnostyce wspierającej dyspozycyjność bloków eksploatowanych w trybie regulacyjnym;
  • elektrowniach w nadchodzącej epoce Gospodarki 4.0;
  • innowacyjnych metodach badań i oceny stanu technicznego urządzeń energetycznych.

 

W trakcie 3 dni trwania sympozjum, spółka Ecol prezentowała swoją ofertę na stoisku firmowym, które cieszyło się dużym zainteresowaniem gości i uczestników. Dodatkowo prezes Ecol Sp. z o.o., Wojciech Majka, znalazł się w gronie prelegentów i wystąpił prezentacją pt. „Profesjonalny outsourcing olejowo-smarowniczy /tfm/ w przemyśle 4.0 –  tylko narzędzie marketingowe czy wysokiej klasy rozwiązanie serwisowe zapewniające realne oszczędności? – doświadczenia niezależnego dostawcy usług smarowniczych zbudowane na realizacji czynności serwisowych ponad 20 000 urządzeń w elektrowniach i elektrociepłowniach”.

 

Wydarzenie charakteryzowało się wysokim poziomem merytorycznym i skupiło wielu fachowców, którym zaproponowane przez organizatorów warunki, pozwoliły na wymianę doświadczeń oraz prowadzenie wielu, interesujących dyskusji.

 

więcej na temat XX Sympozjum na:  sympozjum.pronovum.pl