ur_chemia_2018_500x400Wydawnictwo BMP po raz jedenasty zostało organizatorem Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym, odbywającej się od 4 do 6 czerwca w Gdyni.

Podczas tegorocznej edycji uczestnicy i prelegenci poszukiwali odpowiedzi w debacie m.in. na pytania: Jak zarządzać wiedzą, by zatrzymać ją w firmie? Jak wygląda współpraca pomiędzy nauką a przemysłem w praktyce i czy jest jeszcze miejsce na innowacyjność w UR? Ponadto w tematyce wystąpień przewidziano problematykę związaną z: nowoczesnym utrzymaniem ruchu w zakładach przemysłowych, narzędziami, systemami i rozwiązaniami wspierające UR, predykcją w UR , bezpieczeństwem a utrzymaniem ruchu oraz systemów komputerowych, diagnostyką, remontami i modernizacjami.

 

Ecol Sp. z o.o. została Sponsorem tegorocznej konferencji. Natomiast Paweł Gawron, Dyrektor Biura Rozwoju Serwisu Chemicznego i Czyszczenia Przemysłowego, wygłosił pierwszego dnia prelekcję pt. „Innowacyjne technologie chemiczne Ecol w remontach i utrzymaniu ruchu zakładów produkcji chemicznej i rafineryjnej”. Osoby zainteresowane ofertą naszej firmy oraz rozwiązaniami zaprezentowanymi w trakcie prezentacji, mogły uzyskać szczegółowe informacje podczas wizyty na stoisku firmowym, gdzie do dyspozycji uczestników byli pracownicy Ecol.

 

Informacje oraz relacja z XI Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym, 4-6.06.2018 r., Gdynia na stronie: www.kierunekchemia.pl