W dniach 11-12 października br., w podwarszawskim Józefowie, odbyło się I Sympozjum LOTOS Oil pod nazwą „Środki smarowe i płyny eksploatacyjne w Polsce 2017”. Sympozjum jest kontynuacją corocznej Akademii Olejowej organizowanej przez Spółkę. Tym razem jednak wydarzenie zakrojone było na szerszą skalę.

 

Zgodnie z założeniem, sympozjum miało ugruntować wiedzę w kontekście szeroko rozumianej problematyki smarowniczej. Służyły temu liczne wystąpienia i prelekcje przedstawicieli strony organizatora jak i zaproszony gości.

Jednym z prelegentów był Wojciech Majka, prezes zarządu Ecol Sp. z o.o. Jego wystąpienie, pt. „Serwis olejowo-smarowniczy (TFM) jako niezbędny proces w prowadzeniu utrzymania ruchu zakładów przemysłowych”, spotkało się dużym zainteresowaniem odbiorców.

 

Spotkanie stało się impulsem do pogłębienia współpracy oraz zacieśnienia kontaktów między uczestnikami wydarzenia a specjalistami Grupy LOTOS, LOTOS Oil i Partnerami zewnętrznymi. Była to również doskonała okazja zapoznania się z ofertą produktową LOTOS Oil – środków smarnych o wyśrubowanych parametrach technicznych i najwyższej, światowej jakości.

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z sympozjum dostępnej na kanale „GrupaLOTOS”, w której znalazła się również wypowiedź prezesa Wojciecha Majki.

lotos_I_sympozjum_movie_play