Zakończyła się IV Konferencja ZRE Katowice, odbywająca się w dniach 3-5 kwietnia 2017 r.

 

Sponsorem strategicznym wydarzenia była firma Ecol Sp. z o.o. Tegoroczna edycja wydarzenia poruszała problemy polskiej energetyki, próbując jednocześnie wytyczyć możliwe kierunki rewitalizacji odbudowy generacji energii elektrycznej, na przykładzie podstawowej jednostki wytwórczej naszego systemu, jakim jest jeszcze blok klasy 200MW.

 

Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele ośrodków naukowych z całej Polski oraz szeroko rozumianej branży. Dyskusje toczone przez ludzi nauki i energetyki zostały zawarte w ramach trzech debat: „Odbudowa mocy wytwórczych w Polsce”, „Optymalne strategie remontowe w energetyce”, „Nauka Polska kompasem przemian w energetyce”.

 

W czasie trwania Konferencji Wojciech Majka, Prezes Zarządu Ecol Sp. z o.o., opowiedział o 25 lat doświadczeń naszej firmy w serwisowaniu maszyn i urządzeń energetycznych, mających na celu minimalizowanie zakresów i koszty utrzymania ruchu.

ZRE Konferencja 2017 - stoisko Ecol

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatkowo firma Ecol zaprezentowała swoje stoisko, które cieszyło dużą popularnością wśród uczestników Konferencji. Nie zabrakło, oczywiście, rozmów kuluarowych oraz branżowej wymiany doświadczeń.

 

więcej na temat konferencji: http://zrekonferencja.pl/