oildoc_2017_li

 

W minionym tygodniu, w dniach 24-26 stycznia, miała miejsce 4. edycja OilDoc Conference&Exhibition 2017. Gospodarzem wydarzenia było Centrum Kongresowe KUKO w niemieckim Rosenheim. Konferencja ma opinię wyznaczającej trendy w tematach związanych ze smarowaniem maszyn i urządzeń, Utrzymania Ruchu oraz diagnostyki. Jest to także platforma wymiany wiedzy, doświadczeń oraz nawiązywania kontaktów branżowych i biznesowych.

 

OilDoc Conference&Exhibition 2017 to również kilkadziesiąt wystąpień i prezentacji osób bezpośrednio związanych z branżą oraz forum dyskusyjne. W głównych blokach dyskusyjnych poruszano tematykę związaną z nowatorskimi rozwiązaniami w zakresie środków smarnych, monitorowaniem i diagnostyką maszyn, czyszczeniem turbin i silników.

 

Jednym z prelegentów był Tomáš Klíma, reprezentujący Ecol/Ecol Industrial. Przedstawił prezentację pod tytułem „How to flush out the debris from seized or hardly damaged bearing of the turbine or big engine”. Wystąpienie spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony słuchaczy.

 

Części merytorycznej wydarzenia towarzyszyła wystawa, na której firma Ecol prezentowała swoje usługi. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Prócz nawiązania nowych kontaktów, przeprowadzono także wiele merytorycznych rozmów. Dodatkowo, jednym z punktów wydarzenia, była możliwość zwiedzania laboratorium OilDoc, z której przedstawiciele firmy Ecol, mając na uwadze wieloletnią współpracę, chętni skorzystali.

 

Przechodząc do podsumowania OilDoc Conference&Exhibition 2017, chcemy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Sami opuszczamy Bawarię z bagażem pozytywnych doświadczeń oraz solidną dawką wiedzy i motywacją do dalszego rozwoju.