Zakończyła się Konferencja PSEW 2021 w Serocku – największe branżowe wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej, poświęcone sektorowi energetyki wiatrowej.

 

Drogi rozwoju energetyki wiatrowej

Na konferencję złożyły się 3 dni paneli, prelekcji i dyskusji merytorycznych. Mówiono o perspektywach rozwoju morskiej i lądowej energetyki wiatrowej w Polsce, o nowinkach technologicznych oraz regulacjach i uwarunkowaniach prawnych.

Ecol4wind – rozwiązania dla branży wiatrowej

Wśród firm z Polski oraz całej Europy – inwestorów, producentów podzespołów, developerów oraz dostawców rozwiązań serwisowo doradczych, znalazła się również Spółka Ecol. Na naszym stoisku mieliśmy przyjemność zaprezentować pakiet usług Ecol4wind – stanowiący kompleksowe rozwiązanie smarowniczo-doradcze, obejmujące: dostawę środków smarnych, serwis olejowy, diagnostykę olejową i usługi szkoleniowo-consultingowe.

Więcej na temat Ecol4wind

 

Ecol w panelu dyskusyjnym

Drugiego dnia konferencji, Krzysztof Wojtyczka, Wiceprezes Zarządu Ecol Sp. z o.o., wziął udział w panelu dyskusyjnym poświęconemu, potencjałowi polskich przedsiębiorstw i ich roli w łańcuchu dostaw dla morskiej energetyki wiatrowej. Merytoryczna dyskusja, poparta doświadczeniem uczestników, miała kontynuację w rozmowach kuluarowych.

Wszystkim odwiedzającym stoisko Ecol serdecznie dziękujemy za możliwość wymiany spostrzeżeń na bieżące tematy dotyczące energetyki wiatrowej.

Więcej informacji na stronach organizatora:  konferencjapsew.pl