Kołobrzeg, to miasto, w którym od wczoraj trwa konferencja „Elektrownie wiatrowe – bezpieczeństwo i eksploatacja” organizowana przez UDT Oddział w Koszalinie. Wśród gości i prelegentów znaleźli się przedstawiciele firm zajmujących się montażem turbin wiatrowych i ich serwisem, operatorzy farm wiatrowych, producenci oraz osoby zainteresowane tematyką elektrowni wiatrowych.

 

W tak ważnym wydarzeniu branżowym nie mogło zabraknąć przedstawicieli firmy Ecol. Jakub Chłodek, Główny Inżynier Sprzedaży Usług Diagnostycznych w Ecol Sp. z o.o., zaprezentował uczestnikom pakiet Ecol4wind – kompletny pakiet dedykowany branży wiatrowej, stanowiący kompleksowe rozwiązanie smarowniczo-doradcze, obejmujące: dostawę środków smarnych, serwis olejowy, diagnostykę olejową i usługi szkoleniowo-consultingowe.

Pozostałe wystąpienia w panelach dyskusyjnych dotyczyć będą problemów eksploatacyjnych urządzeń podlegających dozorowi technicznemu, zainstalowanych w turbinach wiatrowych, jakości i bezpieczeństwa usług serwisowych oraz wybranych aspektów bezpieczeństwa pracy w elektrowniach wiatrowych.

 

fb_image1_resize fb_image3_resize

 

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą Ecol4wind.