pronovum_Katowice_2019_500x400

XXI Sympozjum Informacyjno-Szkoleniowe „DIAGNOSTYKA I REMONTY URZĄDZEŃ ENERGETYCZNYCH Bezpieczeństwo i Dyspozycyjność Urządzeń Energetycznych”, organizowane przez Przedsiębiorstwo Usług Naukowo-Technicznych Pro Novum” Sp. z o.o., rozpocznie się już 3 października.

 

Podczas tegorocznej edycji, pierwszego dnia wydarzenia, przedstawiciel Ecol Sp. z o.o. – Paweł Gawron – zaprezentuje referat pt.: „Nowoczesny reżim chemiczny czynnika obiegowego jako metoda na zwiększenie dyspozycyjności i bezpieczeństwa eksploatacji bloku energetycznego, pracującego w warunkach intensywnej regulacji”. Uczestników sympozjum, chcących rozwinąć i omówić tematykę wystąpienia, zapraszamy na stoisko Ecol, gdzie dodatkowo będzie można zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa.

 

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie do uczestnictwa w konferencji. Tegoroczna tematyka spotkania, odnosząca się m.in. do: technologii zwiększających bezpieczeństwo i dyspozycyjność urządzeń, modernizacji poprawiających elastyczność urządzeń cieplno-mechanicznych elektrowni, diagnostyki wspierającej dyspozycyjność bloków długo eksploatowanych w trybie regulacyjnym oraz wiele innych, daje gwarancję dyskusji na najwyższym poziomie merytorycznym.

 

Do zobaczenia w Katowicach w dniach 3-4 października 2019 r., w Hotelu Courtyard by Marriott Katowice City Center.

 

Aktualny program i szczegóły wydarzenia na: sympozjum.pronovum.pl/