oildoc_2019_podumowanie_1

OilDoc Conference and Exhibition 2019 przeszła do historii. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Grupy Ecol, będący ambasadorami naszych najnowocześniejszych technologii i usług związanych z: serwisem olejowo-smarowniczym, analizami olejowymi, diagnostyką i konserwacją maszyn.

Tematyka tegorocznej konferencji skupiała się m.in. na zrównoważonej gospodarce smarowniczej, rozwoju idei Przemysłu 4.0 w kontekście utrzymania ruchu, nowoczesnych środkach smarnych, tribologii, najnowszych odkryciach i wynikach badań z dziedziny analiz olejowych. Nie zabrakło również inspirujących dyskusji, będących pokłosiem wystąpień w trakcie sesji tematycznych.

 

Jednym z prelegentów był Wojciech Majka, Prezes Zarządu Ecol Sp. z o.o. Wygłosił referat na temat profesjonalnego outsourcingu smarowniczego w kontekście Przemysłu 4.0. Wystąpienie oparte zostało na wieloletnim doświadczeniu firmy Ecol – niezależnego dostawcy usług dla branży energetycznej i przemysłu.

 

Drugim z przedstawicieli Grupy Ecol , mającym przyjemność wystąpienia podczas OilDoc Conference and Exhibition 2019 był Tomaš Klima. Jego wystąpienie dotyczyło jednej z głównych usług remontowych Ecol – hydrodynamicznego czyszczenie i płukania układów olejowych turbin.

 

Każde z wystąpień reprezentantów Ecol spotkało się z dużym zainteresowaniem uczestników i implikowało pytania oraz spostrzeżenia, prowadzące do wielu merytorycznych rozmów.

 

Konferencja skupiła w tym roku ponad 500 uczestników z 33 krajów. W trakcie trzech dni konferencji wygłoszono ponad 100 referatów. Następna edycja już w lutym 2021 roku!

 

Więcej na: www.oildoc.com