oildoc_2019_pl

Z wielką przyjemnością zapraszamy na OilDoc Conference and Exhibition 2019, która odbędzie się w dniach 29-31 stycznia 2019 r. w Rosenheim (Niemcy).

 

OilDoc Conference and Exhibition jest wydarzeniem wyznaczającym trendy w dziedzinie wiedzy smarowniczej, analiz olejowych i wsparcia utrzymania ruchu zakładów energetycznych i przemysłowych. Konferencja, wraz z towarzyszącą jej wystawą, stanowi platformę wymiany wiedzy uznanych ekspertów w dziedzinie badań, rozwoju i nauki, a także dla inżynierów – praktyków. To również doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi wynikami badań lub rozwiązaniami technicznymi.

 

Podczas trzech dni eventowych uczestnicy będą mogli wysłuchać ponad 90 prezentacji oraz wziąć udział w forum dyskusyjnym. Do grona tegorocznych prelegentów zostało zaproszonych dwóch przedstawicieli Ecol Sp. z o.o. – Wojciech Majka oraz Tomáš Klíma.

 

Towarzysząca konferencji wystawa jest każdorazowo doskonałą okazją, by spotkać się z partnerami biznesowymi oraz by zaprezentować produkty i usługi. Przedstawiciele Spółki Ecol, lidera w dziedzinie smarowania, analiz olejowych, czyszczeń hydrodynamicznych i chemicznych, będą do dyspozycji uczestników wydarzenia na stoisku firmowym.

 

Odwiedź nas – czekamy na stoisku nr 5!

 

więcej na temat na: www.oildoc.com