Outsourcing gospodarki smarowniczej i utrzymanie ruchu

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów z rynku przemysłowego oferujemy zaawansowane usługi serwisu smarowniczego, nastawione na długoterminowe przejęcie określonych zadań serwisowych od służb wewnętrznych klienta (tzn. w systemie outsourcingu).

 

Dobrze zaplanowany i zrealizowany proces przekazania procesów wspierających w ręce Ecol nastawiony jest na obniżenie kosztów utrzymania ruchu zakładu, przy jednoczesnym podniesieniu jakości produkcji poprzez skoncentrowanie się na podstawowym procesie produkcji.

 

Ecol jako wyspecjalizowany partner zewnętrzny dba o wszelkie aspekty outsourcowanych procesów gospodarki smarowniczej, zapewniając tym samym najwyższą jakość na każdym etapie procesów. Usługi w ramach outsourcingu olejowo-smarowniczego są zawsze „szyte na miarę” i przygotowywane indywidualnie dla każdego klienta.

 

Zobacz także: Kompleksowy Serwis Olejowo-Smarowniczy Ecol nagrodzony!

 

Z reguły w ramach usługi outsourcingu smarowniczego Ecol powołuje indywidualne jednostki organizacyjne (oddziały) dedykowane wyłącznie jednemu klientowi. Bezpieczeństwo realizowanych procesów zapewniają sprawdzone rozwiązania techniczno-organizacyjne, standaryzacja dobrych praktyk oraz, co najważniejsze, kompetentny i doświadczony personel.

 

Wybrane referencje z różnych branż przemysłowych:

Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o.
EDF Polska S.A.
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
Tauron Wytwarzanie S.A.
Polski Koncern Naftowy Orlen S.A.

więcej referencji

 

Zobacz także: Dystrybucja olejów, smarów i materiałów pomocniczych

Wymiany olejów w maszynach