banerITPIP2018_500x400

Ecol Sp z o.o. zaprasza na swoje stoisko podczas XX edycji Inżynierskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Poznaj naszą ofertę pracy oraz praktyk studenckich.

 

Daj sobie szansę pracy w gronie najwyższej klasy specjalistów. Rozpocznij swoją karierę w prężnie działającym przedsiębiorstwie z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży. Oprócz możliwości rozwoju i nabycia nowych doświadczeń i umiejętności, zapewniamy szeroki wachlarz świadczeń pozapłacowych m.in.: prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, świadczenia finansowane z ZFŚS, kartę MultiSport.

 

Obecnie firma Ecol prowadzi obsługę serwisową najnowocześniejszych instalacji obiektów produkcyjnych w Polsce i zagranicą. Jest liderem w zakresie smarowania oraz czyszczenia instalacji przemysłowych z użyciem technologii hydrodynamicznej, chemicznej oraz wybuchowej.

 

Czekamy na Ciebie 5 marca na naszym stoisku w Hali „Nowa” Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej (Gliwice, Kaszubska 28). A już dziś poznaj naszą ofertę pracy i praktyk na: kariera.ecol.com.pl

 

Więcej na temat Inżynierskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej w Gliwicach na stronie www.targipracy.polsl.pl