ne_bloki_2018

Szósta edycja Konferencji Technicznej „Realizacja i Eksploatacja 0526Bloków na Parametry Nadkrytyczne” w Kazimierzu Dolnym już za nami. Podobnie jak w latach ubiegłych, organizatorem było Wydawnictwo „Nowa Energia”. Natomiast Spółka Ecol została Partnerem tegorocznej edycji.

 

Trzy dni (21-23.11.2018 r.) przyniosły solidną dawkę wiedzy praktycznej m.in. z zakresu: odbudowy mocy w Krajowym Systemie Elektroenergetycznym, wymagań technicznych związanych z budową nowoczesnych bloków na parametry nadkrytyczne, ograniczenia ryzyka związanego z eksploatacją urządzeń technicznych czy nowoczesnych technologii i materiałów stosowanych w kotłach na parametry nadkrytyczne.

 

Uczestnikami konferencji byli przedstawiciele kadry zarządzającej i inżynieryjnej przedsiębiorstw energetycznych, specjaliści ds. inwestycji i wdrażania nowych technologii oraz przedstawiciele uczelni technicznych.

 

Jednym z prelegentów był Paweł Gawron, Dyrektor Biura Rozwoju Serwisu Chemicznego i Czyszczenia Przemysłowego, Ecol Sp. z o. o., który przedstawił prezentację „Rola chemii energetycznej i jej wpływ na funkcjonowanie nowoczesnej elektrowni”. Ponadto prezentowaliśmy nasze usługi na stoisku firmowym w ramach wystawy towarzyszącej.

 

Więcej informacji na: https://konferencje.nowa-energia.com.pl/blokinadkrytyczne/2018/