Intensywny czas 4. edycji Targów WNE (World Nuclear Exhibition) w Paryżu za nami.
Od 30 listopada do 2 grudnia br. przedstawiciele Ecol przybliżali bogate, prawie 15-letnie, doświadczenie Grupy Ecol w energetyce jądrowej z rynków: czeskiego, słowackiego, rosyjskiego tudzież ukraińskiego. Prezentowaliśmy specjalistyczne usługi czyszczeniowe w środowisku energetyki jądrowej, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Mieliśmy przyjemność wystawić się w ramach polskiego pawilonu, organizowanego przez Ministerstwo.. Na wspólnej przestrzeni zaprezentowało się ponad 20 firm z naszego kraju. Delegaci z Polski zwiedzili centrum szkoleniowe EDF Saclay pod Paryżem, a także wzięli udział w rozmowach B2B z podmiotami francuskimi podczas spotkania w Ambasadzie Polskiej w Paryżu.

Targi WNE to niezliczona ilość rozmów biznesowych, czas zawierania nowych znajomości branżowych z podmiotami z całego świata, ale także niepowtarzalna okazja zaprezentowania potencjału polskich firm w kontekście energetyki jądrowej.
W tym miejscu chcemy podziękować Panu Andrzejowy Sidło z Departamentu Energii Jądrowej Ministerstwa Klimatu i Środowiska, za zaangażowanie w przygotowanie oraz koordynację organizacji narodowego pawilonu oraz IGEOS za wsparcie polskiego zespołu na targach.

Dziękujemy za wszystkie odwiedziny stoiska Ecol i mnóstwo inspirujących rozmów. Moc była z nami!

www.world-nuclear-exhibition.com