ur_energetyka_lichen_2018_500

Najważniejsze tematy, dotyczące utrzymania ruchu i zarządzania przedsiębiorstwami energetycznymi, zostały poruszone na XI Konferencji „Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce”, której organizatorem było Wydawnictwo BMP.

 

Łącznie, w trakcie dwóch konferencyjnych dni, odbyło się 5 sesji tematycznych, w których udział wzięło udział ponad 220 osób ze 110 firm. Tematyka poruszana podczas wydarzenia dotyczyła tematów nowoczesnego zarządzania majątkiem, strategicznego planowania remontów, optymalizacji, internetu rzeczy i systemów wspierających utrzymanie ruchu. Poszczególne panele rozwijały kwestie związane z: diagnostyką i predykacją, modernizacją oraz bezpieczeństwem. Natomiast debata dotyczyła zarządzania majątkiem w czasie zmian.

 

Spółka Ecol została Partnerem XI Konferencji „Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce”, jak również jednym z wystawców. Na swoim stoisku mieliśmy możliwość i przyjemność prezentowania usług i rozwiązań wspomagających aktywne utrzymanie ruchu w zakładach energetycznych.

 

Więcej szczegółów dostępne na: https://www.kierunekenergetyka.pl/konferencja,2073,59763.html