XIV Konferencja Naukowo-Techniczna już za nami. Tegoroczna edycja, odbywająca się w dniach 16-17 marca, przebiegła pod hasłem: „Nowoczesne technologie dla nowych i modernizowanych bloków energetycznych”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez RAFAKO S.A. oraz Politechnikę Śląską w Słoku k. Bełchatowa.

 

Celem wydarzenia była aktualizacja wiedzy i wymiana doświadczeń w zakresie nowoczesnych rozwiązań stosowanych w energetyce. W szczególności poruszane były zagadnienia związane z budową i modernizacją bloków energetycznych oraz z aspektami środowiskowymi.

 

Pierwszego dnia konferencji swoje wystąpienie miał Krzysztof Wojtyczka, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu Ecol Sp. z o.o. Uczestnikom zostały zaprezentowane możliwości usług Ecol w kontekście nowych i modernizowanych bloków energetycznych. W szczególności omówiono  kwestie związane z dystrybucją olejów i środków smarnych oraz hydrodynamicznym czyszczeniem i płukaniem układów olejowych podczas budowy nowych bloków energetycznych.

 

Referaty prelegentów, jak zawsze, prezentowały najwyższy poziom merytoryczny, co niewątpliwie przekłada się na coroczny wzrost liczby uczestników konferencji. Nie zabrakło również rozmów biznesowych oraz spotkań kuluarowych.

 

Rafako_XIV_konferencja_2017_Ecol